J&N PUBLICITY \ Novinky \ Eurowag rozšiřuje akceptační síť v České republice o 81 čerpacích stanic Benzina
12.3.2019

Eurowag rozšiřuje akceptační síť v České republice o 81 čerpacích stanic Benzina

Eurowag, přední poskytovatel platebních řešení v Evropě a registrovaný poskytovatel EETS, rozšířil svou akceptační síť v České republice o 81 vybraných čerpacích stanic Benzina poskytujících prvotřídní služby pro kamionovou dopravu po celé zemi.

Pro snadné nalezení byly nové stanice přidány do aplikace Eurowag pro smartphony a tablety IOS a Android a rovněž do portálu pro zákazníky Eurowag. K dispozici jsou také v aplikaci Plánovač tras, v komplexní online službě, kde zákazníci najdou nejbližší stanici Eurowag a mohou naplánovat jednotlivé trasy po celé Evropě.

"Jsme potěšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout rozšířené možnosti doplňování paliva prostřednictvím vynikajícího partnera Benzina", říká Klaus Burkart, výkonný ředitel divize pro Acceptance Network Fuel and Vehicle Services Eurowag.

“Neustále zvyšujeme úroveň naší kvality a péče o zákazníky, a to jak pro běžné motoristy, tak pro profesionální řidiče. Na všech 81 čerpacích stanicích vybavených řešením od Eurowagu je k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu, občerstvení Stop Cafe a možnost parkování pro kamiony včetně zázemí pro řidiče. Zavádíme také možnost rychlého oboustranného tankování pro nákladní vozy. Řidiči mohou využít současně všechny výdejní stojany v pruzích pro kamiony najednou, včetně tankování provozní kapaliny AdBlue,” říká Marek Zouvala, ředitel sítě čerpacích stanic Benzina.

Pro zobrazení celého seznamu nových stanic, je třeba se přihlásit k zákaznickému účtu, Eurowag nebo navštívit https://www.eurowag.com/akceptacni-sit/ (odkaz přizpůsobený pro každou zemi)

About Eurowag

Společnost byla založena před více než 20 lety, dnes je nejrychleji rostoucí poskytovatel integrované mobility v Evropě s cílem poskytnout řešení pro zjednodušení podnikání společností v oblasti silniční dopravy. Ať už je to palivo, mýtné, refundace daní, správa vozového parku nebo jednoduchá rada – Eurowag je tu proto, aby zákazníkům pomohl spravovat více než 250 000 vozidel pohybujících se po celé Evropě, Asii a na Blízkém východě. Orientaci na zákazníka a neúnavnou snahu inovovat podporuje i silná finanční výkonnost s růstem EBITDA o 44% v roce 2017 a obratem vyšším o 35%. Více na www.eurowag.com

About Benzina

Benzina je součástí skupiny Unipetrol a provozuje nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic v České republice. Za 61 let své existence prošla bohatým vývojem. Jedná se o tradiční a zároveň moderní značku českých motoristů, která je charakteristická svými vysoce kvalitními palivy a zákaznickými službami. Kromě paliv EFECTA s čistícím účinkem nabízí Benzina také prémiová paliva VERVA a široký sortiment občerstvení v gastronomickém konceptu STOP CAFE. Benzina vydává i vlastní tankovací karty EASY a BUSINESS, celkem provozuje 409 čerpacích stanic a má tržní podíl 23,2 %.

Více na www.benzina.cz, www.facebook.com/Benzina.cz nebo https://www.instagram.com/benzinacz/

Vyzkoušejte mobilní aplikace Benzina Platby a Mycí Digi Linka (zdarma ke stažení na Android a iOS).