J&N PUBLICITY \ PR agentura J&N PUBLICITY: Kontakt

Mgr. Jitka Novotná

Působí v oblasti komunikace s médii více než 10 let. Po absolvování studia na Filozofické fakultě UK v Praze zastávala řídící pozice v oblasti public relations and government relations v nadnárodních společnostech jako je General Electric (GE Money Bank), Anglian Water Group.V Americké obchodní komoře pracovala na pozici zástupkyně ředitele se zodpovědností za interní a externí komunikaci.

Zkušenosti v oblasti médií dále získala jako tisková mluvčí Českých Aerolinií, kde působila v letech 2004-2007. Od roku 2008 působí jako konzultant pro vztahy s veřejností a médii a vede PR agenturu j&n publicity.

Současnými klienty jsou například EU - Národní agentura pro evropské vzdělávací programy (Naep), Americká obchodní komora v ČR, Coca-Cola, Align technology, Hays, společnosti MSD, Novartis, Biotronik, Lexum a další.

Jitka Novotná je absolventkou Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V oblasti vysokého školství dále působí jako externí spolupracovník a lektor v oblasti marketingové komunikace a PR.

PR agentura J&N Publicity - Jitka Novotná je členem Americké obchodní komory v České republice.


Kontakt

Jitka Novotná
M: +420 723 540 511
E:  jitka.novotna@jnpublicity.cz
W: www.jnpublicity.cz

Kde mě dále najdete

   LinkedIn